Vážený zákazníku, prodejna a internetový obchod, který jste doposud znal pod názvem Vagabond-Jihlava, mění název na obuv-exclusive.cz. Vzhledem k tomu, že si našich zákazníků velmi vážíme, považujeme za nutnost o této záležitosti nejen informovat, ale také vysvětlit, co nás k této zásadní změně názvu i sortimentu vede.
 
K tomuto kroku jsme přistoupili na základě jednání jednoho z našich dodavatelů,tj. společnosti Vagabond Skor Varberg AB, který nás, dle našeho názoru, po odkoupení výhradního zastoupení této značky v ČR začal vnímat jako konkurenci, nikoli jako obchodního partnera. Zejména byl vyvíjen nátlak na ukončení provozování internetového obchodu vagabond-jihlava.cz, případně převedení této domény do vlastnictví citované firmy.
 
Po konzultaci s právním zástupcem jsme se rozhodli ukončit spolupráci s výše uvedenou firmou a přestat používat název vagabond-jihlava a to i jako doménu v souvislosti s provozováním internetového obchodu. 
 
Pro naše zákazníky, kteří mají plnou důvěru v naše služby, jsme pečlivě vybírali nové obchodní partnery, kteří budou nabízeným sortimentem splňovat tři základní kritéria: prestiž, pohodlí a kvalitu.
 
Osobně a velmi pečlivě vybíráme vždy z každé kolekce jednotlivé značky jen ty nejlepší modely a poté je zařazujeme do prodeje. Nyní Vám můžeme nabídnout zn. jako Lacoste, Converse,Hogl, Camel Active, Gabor, Napapijri, Think!, Cat aj.,včetně doprodeje obuvi Vagabond za zvýhodněné ceny. 
 
Na převážnou část těchto značek máme v kraji Vysočina zajištěnou exclusivitu, abychom byli schopni mimo jiné zaručit našim klientům omezené množství v daném kraji a zároveň tak jejich výjimečnost. V oblasti internetového prodeje patříme v současné době mezi největší prodejce značkové obuvi v ČR s expedicí do 24 hodin 
od objednávky. 
Našim cílem je 100% spokojenost zákazníka a tomu přizpůsobujeme i naše služby - od privátního prodeje až po vrácení zaplacené kupní ceny na účet zákazníka nejpozději do pěti pracovních dnů v případě nevyhovujícího zboží 
zakoupeného prostřednictvím našich e-shopů. 
 
Nyní můžete také vybírat z našich dalších internetových prodejen, které zcela jistě zaujmou svoji nabídkou výjimečných produktů. 
Proč nakupovat u nás?

poštovné zdarma v ČR nad 2000,- a SR nad 3000,-
vrácení peněz nepozději do 5ti pracovních dnů
expedujeme do 24 hodin

100% zboží máme skladem

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.